Ambulatoorsed vastuvõtud

Kui olete endale broneerinud arsti vastuvõtule aja, siis esmalt võetakse Teiega ühendust, et selgitada, kas on võimalik läbi viia kaugkonsultatsioon telefoni, e-kirja või veebi vahendusel või tuleb tulla arsti vastuvõtule.

Arsti vastuvõtule saabumiseks varuge aega vähemalt 20 min. Sissepääs on Ida-Tallinna Keskhaigla Magdaleena polikliiniku kaudu.

Kohale kutsutud peavad läbima haigla õuele püstitatud telgis asuva kontrollpunkti, kus inimene saab desinfitseerida käed, mõõdetakse kontaktivabal meetodil kehatemperatuuri, haigla töötaja hindab respiratoorsete sümptomite olemasolu ning kandmiseks antakse mask.

Lisaks tuleb täita tervisedeklaratsioon, millega patsient kinnitab, et: tema või keegi Tema leibkonnast ei ole viimase 14 päeva jooksul kokku puutunud COVID-19 haigega; tal ei esine COVID-19-ga seotud haigussümptomeid ning talle ei ole varasemalt tehtud COVID-19 testi, mille vastus on positiivne.

Seejärel juhatatakse edasi Taastava Kirurgia Kliinikusse.

Üldjuhul olete oodatud vastuvõtule üksinda, kuid kui on vajalik saatjal kaasa tulla, siis peab ka saatja läbima kontrollpunkti ning sama protseduuri.

Statsionaarne ravi

Haiglaravile saabuvatel inimestel peab maksimaalselt 48 h enne haiglaravile saabumist olema tehtud COVID-19 test, mille tulemus peab olema negatiivne.

Plaanilisele ravile tulijatega võetakse ühendust, täpsustatakse testi tegemise võimalusi, selgitatakse haiglasse tuleku korda ning täpsustatakse saabumise aeg.

Negatiivse tulemusega COVID-19 testi teinud inimesed saabuvad haiglaravile Ida-Tallinna Keskhaigla Magdaleena korpuse vastuvõtu kaudu. Vastuvõttu saabumisel tuleb vastu Taastava Kirurgia Kliiniku töötaja, kelle juhendamisel desinfitseeritakse käed ja kandmiseks antakse mask. Kliinikusse saabudes mõõdetakse kontaktivabal meetodil kehatemperatuur, hinnatakse respiratoorsete sümptomite olemasolu ning täidetakse tervisedeklaratsioon, millega patsient kinnitab, et: tema või keegi Tema leibkonnast ei ole viimase 14 päeva jooksul kokku puutunud COVID-19 haigega; tal ei esine COVID-19-ga seotud haigussümptomeid ning talle ei ole varasemalt tehtud COVID-19 testi, mille vastus on positiivne.

Haiglasse palume võimalusel saabuda saatjata.

Püsige terved!

Info ja vastuvõtule registreerimine

+372 679 0130

Igal tööpaeval toimuvad veresoontekirurgia ja plastilise kirurgia vastuvõtud Taastava Kirurgia Kliinikus Tallinnas, Pärnu mnt. 104, Magdaleena haigla III korrusel.