Ambulatoorsed vastuvõtud

Arsti vastuvõtule saabumiseks varuge aega vähemalt 20 min. Sissepääs on Ida-Tallinna Keskhaigla Magdaleena polikliiniku kaudu, kust Teid juhatatakse edasi Taastava Kirurgia Kliinikusse.

Saabudes tuleb kanda maski ja täita tervisedeklaratsioon, millega patsient teavitab enda vaktsineeritusest ning kinnitab, et: tema või keegi Tema leibkonnast ei ole viimase 14 päeva jooksul kokku puutunud COVID-19 haigega; tal ei esine COVID-19-ga seotud haigussümptomeid ning talle ei ole varasemalt tehtud COVID-19 testi, mille vastus on positiivne.

Üldjuhul olete oodatud vastuvõtule üksinda, kuid vajadusel võib saatja kaasa tulla. 

Statsionaarne ravi

Haiglaravile saabuvatel inimestel peab maksimaalselt 48 h enne haiglaravile saabumist olema tehtud COVID-19 test, mille tulemus peab olema negatiivne. Testi ei pea tegema vaid patisendid, kes on viimase 8 kuu jooksul COVID-19 läbi põdenud ning see on fikseeritud e-tervises.

Plaanilisele ravile tulijatega võetakse ühendust, täpsustatakse testi tegemise võimalusi, selgitatakse haiglasse tuleku korda ning täpsustatakse saabumise aeg.

Haiglasse palume võimalusel saabuda saatjata.

Püsige terved!

Info ja vastuvõtule registreerimine

+372 679 0130

Igal tööpaeval toimuvad veresoontekirurgia ja plastilise kirurgia vastuvõtud Taastava Kirurgia Kliinikus Tallinnas, Pärnu mnt. 104, Magdaleena haigla III korrusel.