Kliinik

Taastava Kirurgia Kliinik on Tervisekassa lepingupartner veresoontekirurgia ja plastilise rekonstruktiivkirurgia ehk taastava kirurgia valdkondades. Laieneva regeneratiivmeditsiini kliinikuna on uusima meetodina kasutusel ravi patsiendi enda rasvkoest pärinevate regeneratiivrakkudega. Patsiendisõbraliku, nüüdisaegse ja privaatsust hoidva erahaigla raviteenuste eest tasub ravikindlustuse olemasolul üldjuhul Haigekassa.

Taastava Kirurgia Kliiniku põhilised tegevusvaldkonnad

Taastava Kirurgia Kliinikus tehakse oluline osa avatud meetodil viljeletavast rekonstruktiivsest arterikirurgiast ja kõige suurem osa unearteri kirurgiast Eestis. Kirurgid kasutavad sageli võimalust hübriidlõikusteks, millest osa teostatakse avatud meetodil ja osa endovaskulaarselt röntgenkontrolli all.

Eesti juhtiva rekonstruktiivkirurgia kliinikuna on Taastava Kirurgia Kliinik ainsana spetsialiseerunud ülesehitavale plastikale kogu anatoomia ulatuses. Lisaks välise esteetika taastamisele tegeleb rekonstruktiivkirurgia ka inimesele tarvilike funktsioonide taastamisega.

Taastava Kirurgia Kliiniku kirurgid teevad esteetilise kirurgia operatsioone ka ilma meditsiinilise näidustuseta, sealhulgas patsiendi oma rasvkudet ja tüvirakke sisaldavate regeneratiivrakkude transplantatsiooni sisaldavaid esteetilisi korrigeerimisi.

Taastava Kirurgia Kliiniku uusim tegutsemisvaldkond – regeneratiivmeditsiin – põhineb patsiendi enda keharasvas leiduvate tüvirakkude kasutamisel kudede ja elundite parandamiseks. Omarakuravi kasutatakse aina laialdasemalt ning ennekõike neil juhtudel, kui tavapärased ravimeetodid tulemusi ei anna. Rasvast pärit rakkudel on suur võime saavutada soovitud tulemus nii meditsiinilistel kui ka esteetilistel näidustustel.
Taastava Kirurgia Kliiniku eesmärk on pakkuda võimalikult tulemuslikke ravilahendusi patsienti maksimaalselt säästes. Soovime pakkuda võimalikult mugavat paranemiskeskkonda ning tähelepanelikku hoolitsust, tagades inimväärikuse igas olukorras. Pikendades täisväärtuslikku elu võimaldavaid aastaid, parandame inimeste elukvaliteeti.

Tallinnas Magdaleena haigla ruumides asuvas Taastava Kirurgia Kliinikus on 28-kohaline kirurgiaosakond, kaasaegselt varustatud viie operatsioonitoaga operatsiooniplokk, üheksakohaline operatsioonijärgne ärkamisosakond ning 11-kohaline intensiivraviosakond.

Kahekümne üheksa tegutsemisaasta jooksul on Taastava Kirurgia Kliinikust oma muredele abi saanud üle 26 000 patsiendi. Kliinikus on igal aastal ravil umbes 900 patsienti. Lisaks käib üle 1700 inimese aastas ambulatoorsel vastuvõtul kliinikus ning 1700 patsienti meie kirurgide regulaarsetel vastuvõttudel Paides, Kohtla-Järvel, Narvas ja Haapsalus.

Taastava Kirurgia Kliinikule on väljastatud tegevuslitsents nr L02184

Info ja vastuvõtule registreerimine

+372 679 0130

Igal tööpaeval toimuvad veresoontekirurgia ja plastilise kirurgia vastuvõtud Taastava Kirurgia Kliinikus Tallinnas, Pärnu mnt. 104, Magdaleena haigla III korrusel.