Kontakt

Üldkontaktid

 

 

Üldtelefon

679 01 30

mail@kirurgiakliinik.ee

Sekretär Anu Juurik

679 01 55

Anu.Juurik@kirurgiakliinik.ee

Õde-sekretär Marina Filipanova

679 01 30

Marina.Filipanova@kirurgiakliinik.ee​

Tarvikute ostujuht Karin Kond

679 01 53

Karin.Kond@kirurgiakliinik.ee​

Kirurgiaosakond

 

 

Valveõde

679 01 35

ode@kirurgiakliinik.ee​

Vanemõde Ulvi Loog

679 01 34

Ulvi.Loog@kirurgiakliinik.ee​

Dr. Tiit Meren

679 01 31

Tiit.Meren@kirurgiakliinik.ee​

Dr. Andrus Loog

679 01 33

Andrus.Loog@kirurgiakliinik.ee

Dr. Olavi Vasar

679 01 38

Olavi.Vasar@kirurgiakliinik.ee

Dr. Triin Vasar

679 01 36

Triin.Vasar@kirurgiakliinik.ee

Intensiivravi osakond

 

 

Valveõde

679 01 56

intode@kirurgiakliinik.ee​

Vanemõde Liana Uuetoa

679 01 57

Liana.Uuetoa@kirurgiakliinik.ee​

Valveanestesioloog

679 01 58

anestesioloog@kirurgiakliinik.ee

Dr. Georgi Kruglov

679 01 58

Georgi.Kruglov@kirurgiakliinik.ee

Dr. Koit Kägo

679 01 32

Koit.Kago@kirurgiakliinik.ee

Dr. Tiiu Appelberg

679 01 58

Tiiu.Appelberg@kirurgiakliinik.ee

Dr. Miroslav Alektorov

679 01 58

Miroslav.Alektorov@kirurgiakliinik.ee

Dr. Signe Sillakivi

679 01 58

Signe.Sillakivi@kirurgiakliinik.ee​

Operatsiooniplokk

 

 

Õde-koordinaator Niina Lukina

679 01 59

Niina.Lukina@kirurgiakliinik.ee​

Recovery (ärkamisruum)

679 01 54

recovery@kirurgiakliinik.ee

Anestesistid ja operatsiooniõed

679 01 51

opode@kirurgiakliinik.ee

Info ja vastuvõtule registreerimine

+372 679 0130

Igal tööpaeval toimuvad veresoontekirurgia ja plastilise kirurgia vastuvõtud Taastava Kirurgia Kliinikus Tallinnas, Pärnu mnt. 104, Magdaleena haigla III korrusel.